SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

MARANGOZLAR BEYLİKDÜZÜ’NÜ YENİLİYOR

Beylikdüzü Belediyesi, marangozlarıyla kent mobilyalarını üretiyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde üretilen kent mobilyalarının İhlas Marmara Evleri 1. Kısım’da montajı yapılmaya başlandı.

MARANGOZLAR BEYLİKDÜZÜ’NÜ YENİLİYOR
Bu haber 06 Mayıs 2017 - 10:35 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçenin estetiğine uygun kent mobilyalarını üretiyor. Müdürlük bünyesinde bulunan marangozlar, marangozhanelerde kent mobilyalarını düşük maliyetle ilçeye kazandırıyor. Yakuplu Mahallesi’nde bulunan İhlas Marmara Evleri 1. Kısım içerisinde bulunan çardakların yenilenmesiyle çalışmalar başladı. Peyzaj düzenlemesi de yapılan alanda çardakların yenilenmesi bittiğinde vatandaşın dinlenebilmesi için oturma gruplarının ve piknik masalarının da montajı yapılacak.

Belediye kaynaklarını verimli bir şekilde kullanarak, kaliteli üretim yapan marangozhane de banklar, piknik masaları, ahşap dinlenme yerleri, kuş / kedi / köpek yuvaları, ahşap bina ve kamelya başta olmak üzere birçok ürün ilçeye kazandırılıyor. Uzman personelin görev aldığı marangoz atölyesinde kent mobilyaları hem hızlı hem de düşük bir bütçeyle yapılıyor. Ahşap kent mobilyalarının yenilenme işlemi tamamlandıktan sonra İhlas Marmara Evleri içerisinde bütün çocuk oyun gruplarının yenilenmesi de yapılacak.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA