SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

MASA TENİSİ KULÜBÜ GELİYOR

Çeşitli spor dalları için oluşturulan alanlara bir yenisini daha ekleyen Beylikdüzü Belediyesi, şimdi de “Masa Tenisi Spor Kulübü” için çalışmalara başladı. Gürpınar Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi yanında yer alan hamam bölümünde yıkımın ardından tadilatlara başlandı.

MASA TENİSİ KULÜBÜ GELİYOR
Bu haber 10 Ağustos 2017 - 11:52 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Beylikdüzü yapılan birçok spor türünün yanı sıra, ilçeye farklı spor dallarının da rahatlıkla yapılabileceği alanlar kazandırmak için çalışan Beylikdüzü Belediyesi, “Masa Tenisi Spor Kulübü” için kolları sıvadı. Her zaman ilçedeki kulüplerle ve sporcularla iletişimde olarak adım atan belediye, Gürpınar Mahallesi’nde bulunan Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi yanında yer alan tesis içerisindeki hamamı yeniden dizayn etmeye başladı. Alanda yeniliklere başlayan Fen İşleri Müdürlüğü, yıkımları gerçekleştirmesinin ardından çalışmalarına hız kazandırdı. 

Mayıs ayı içerisinde başlayan proje kapsamında, toplam bin metrekarelik alanda, alt yapı ve üst yapı çalışmaları sürüyor. Uzun ömürlü kullanıma uygun olarak sağlıklı planlama ve projelendirmeyle izlenen yolda kulübe gerekli şartları sağlayacak bir ortam üretilmiş olacak.  sağlanarak ilerleniyor. Çalışmalar sonlandığında alan içerisinde soyunma odaları, depo alanları, idari ofisler yer alacak.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA