SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

MECLİS ÜYELERİ MUMYALARLA

Meclis toplantısının ardından Beylikdüzü’ndeki Balıkçı Kenan Deniz Canlıları Müzesini gezen Ak Parti Büyükçekmece Belediye meclis üyeleri, kurduğu sıradışı müze için Balıkçı Kenan’ı kutladılar. Gündemi de ele alan Ak partili meclis üyeleri, ellerinde doları olan vatandaşa doları bozdurma çağrısı yaptı

MECLİS ÜYELERİ MUMYALARLA
Bu haber 06 Aralık 2016 - 14:37 'de eklendi.

BALIK ZİYAFETİ VE MÜZE GEZİSİ

Büyükçekmece Belediyesi’nin TÜYAP Fuar merkezinde gerçekleştirilen meclis toplantısının ardından meclis üyeleri Beylikdüzü’ndeki Balıkçı Kenan’da buluştu. Büyükçekmece Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkanı Recep Erol öncülüğündeki meclis üyelerine partililer de eşlik etti. Balıkçı Kenan Beylikdüzü Yaşam Vadisi Tesisleri’nde balık ziyafetinin ardından Ak Partili Meclis üyeleri Deniz Canlıları Müzesini gezerek incelemelerde bulundular. 

DOLARI BOZUN, ALTIN VE TL ALIN

Balıkçı Kenan Tesislerindeki meclis üyeleri ile vatandaşların buluşması sırasında gündeme ilişkin açıklama yapan Ak Parti Gurup Başkanı Recep Erol, yurt genelinde olası ekonomik krize karşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşa yaptığı; “Doları bozdurun, altına ve TL’ye yatırım yapın” çağrısına her yurttaşın destek vermesi gerektiğini belirterek Erdoğan’ın çağrısını yineledi. Recep Erol, Büyükçekmece’de de birçok esnafın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu çağrısına çeşitli kampanya yöntemleriyle destek verdiğini belirterek, esnaflara teşekkür ettiklerini söyledi.

BALIKÇI KENAN’I KUTLADILAR

Ziyarette, Türkiye Deniz Canlıları Balıkçı Kenan Müzesi’ndeki mumya deniz canlılarını yakından inceleyen Ak Partili meclis üyeleri 1 ton ağırlığındaki devasa büyüklükteki mumya köpekbalığı ve deniz materyalleriyle hatıra fotoğrafı çektirdiler. Balıkçı Kenan Tesisleri’nin sahibi Kenan Balcı, kendisine oluşturduğu sıra dışı müze için teşekkür eden Ak Partililere günün hatırası olarak birer ‘Balıkçı Kenan madalyası’ taktı.    

img_1430

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA