SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KANAL İSTANBUL SONRASI İSTANBUL KOKUDAN GEÇİLMEYECEK

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İyi Parti İl Başkanlığının organize ettiği İstanbul’un yerel gazete sahipleri ve çalışanlarıyla bir araya geldi. Üç saat süren buluşmada Akşener Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yüklendi.

KANAL İSTANBUL SONRASI İSTANBUL KOKUDAN GEÇİLMEYECEK
Bu haber 16 Nisan 2018 - 22:07 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener yerel medyanın kendileri açısından çok önemli olduğunu söyledi. Akşener, ‘Siyasi bir kişi olarak ben yerel basının önemini en iyi bilenlerden birisiyim. Bugün burada ilk adımı sizlerle bir araya gelerek atmak istedik. Bugün biz silerle buluştuk yarından itibaren herkes sizle görüşmek için sizinle sıraya girecekler. Siyaset alanı rekabetin zorunlu olduğu bir alandır. Siyasetteki rekabet ortadan kalktığı zaman en fazla seçmen zarar görür. Seçmeni ikna etmenin yolu kapısını çalmaktır ve dükkanının içine girmektir. İstanbul’un her yerinde olacağız ve ayak basmadığımız yer bırakmayacağız” dedi.

ERDOĞAN DEĞİL TROLLER BENİ SUÇLADI

İyi Parti Lideri Akşener; ‘Beni ve arkadaşlarımın bir kısmını başından beri FETÖ’cülükle suçladılar. Kim suçladı troller suçladı. Erdoğan’ın ağzından bir kere duydunuz mu Meral hanım FETÖ’cüdür diye? Yetkili makamlarından duydunuz mu duymadınız? Eğer birisi FETÖ’cülükle suçlarsanız gereğini yaparsınız. Benim dokunulmazlığım yok. Ben buradayım. Kiminin damadı kaçak. Kiminin kızı kaçak. Kiminin gelini kaçak. İki buçuk yıldır hareket etmeyen bir sistem var. Meral Akşener’i böyle yıpratamazsınız. Çaycı, çorbacı içerde. Ama zengini kaçtı gitti’ şeklinde konuştu.

SANDIKLAR NAMUSUMUZDUR

Sandıklarla ilgili İyi Parti’nin sandık güvenliği ile ilgili geniş çalışmalar yapmaya başladığını söyleyen Akşener, ‘Sandık güvenliği konusunda bölge bölge çalışıyoruz. CHP, Saadet Partisi ve Demokrat Parti’den arkadaşlarla bizim arkadaşlarımızda toplantı yaptılar. Sandıkları korursak gerisi kolay. Ben ve bizim partimiz bunu namus olarak belirliyoruz. Bu konuda çok net konuşuyoruz. Bunun hesabını bizden sorun’ dedi.

KANAL İSTANBUL’U ELEŞTİRDİ

Kanal İstanbul ile ilgili gelen soru üzerine cevap veren İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ‘Kanal İstanbul’un neden yapıldığını anlamış değilim. Çevresel olarak İstanbul dahil kokudan ölecek. Rant aktarımı var’ şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA