SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

MESAİ DEVAM EDİYOR

Büyükçekmece Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışının ardından meydana gelen olumsuzluklar ve kar suyundan kaynaklanabilecek su baskınlarına karşı çalışmalarını sürdürüyor.

MESAİ DEVAM EDİYOR
Bu haber 13 Ocak 2017 - 11:44 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, sağanak yağmur ve ardından oluşan ani kar erimesiyle oluşabilecek su baskını riskine karşın her türlü tedbirin alındığını belirtti.

İlçe halkı mağdur edilmedi

Geçtiğimiz haftasonunda başlatan ve yaklaşık bir hafta süren kar yağışı Büyükçekmece’de etkili oldu. Başarılı bir çalışma yürüterek yoğun kar yağışına rağmen ilçe halkını mağdur etmeyen Büyükçekmece Belediyesi ekipleri, kar sonrasında da çalışmalarını sürdürüyor. Kar yağışı sonrasında yağan yağmur ve kar erimesi ile birlikte oluşabilecek su baskınları için tedbir alan Büyükçekmece Belediyesi, vatandaştan gelen su baskını ihbarlarına anında müdahale ediyor.

Kanallar temizlendi

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, oluşabilecek su baskını ve taşkınlara karşı her türlü önlemin alındığını belirterek; “Büyükçekmece Belediye ekipleri kombine kanal açma temizleme aracı ile tıkanan kanalları anında müdahale ediyor. Ayrıca vatandaşlarımızdan gelen ihbar üzerine Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz anında müdahale ediyor” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA