SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

MEŞALE BÜYÜKÇEKMECE’DE YANDI

Yeni Yönetim Kurulu olarak ilk geniş katılımlı toplantısını hafta sonu Güzelce Hukukçular Sitesi Sosyal Tesislerinde 40 STK temsilcisinin katılımı ile gerçekleştiren BÜSTKİP’in Genel Başkanı H.Derya Kök toplantıda yaptığı konuşmada “Ülkemizi aydınlığa götürecek meş’aleyi Büyükçekmece’de yaktık” dedi.

MEŞALE BÜYÜKÇEKMECE’DE YANDI
Bu haber 13 Kasım 2016 - 21:52 'de eklendi.

 

Derya Kök konuşmasında “Ateş çemberi içindeki Ülkemizde, siyasilerimizin kısır çekişmeleri nedeniyle had safhaya çıkan kutuplaşma/ötekileşme duygusunu, siyasi düşünce/etnik/dini farklılıkları dışarıda tutarak Vatanımızın Bütünlüğü-Bayrağımızın Tekliği, Atatürk Milliyetçiliği, Cumhuriyetimizin Temel Değerleri, Hukukun Üstünlüğü ortak değerleri etrafında birleştiren Platformumuz, Büyükçekmece’den bir meşale yakmıştır.

Bu meşalenin en kısa sürede ve en hızlı şekilde Ülke sathına yayılması, birlik beraberlik kardeşlik duygularının pekişmesi, Ülkemiz üzerinde oynanan hain planları bozacak ve bizi aydınlığa götürecektir.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde Platformun Kurucularını saygıyla anıyor, Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımıza başarılar diliyor, emeği geçen kişi ve aramıza katılan STK’lara teşekkür ediyoruz” dedi.

Toplantıda, PKK’nın hain saldırısı sonucu şehit olan Mardin-Derik Kaymakamı ve tüm şehitler adına saygı duruşunda bulunulmuş, rahmet ve şükranla anılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA