SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

METEOROLOJİ KAR İÇİN TARİH VERDİ

Yağışlı sistem özellikle Marmara, Ege, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz bölümü ile İç Anadolu’da Ankara, Eskişehir, Çankırı ile İzmir, Manisa, Afyonkarahisar ve Samsun çevrelerinde etkili olacak.

METEOROLOJİ KAR İÇİN TARİH VERDİ
Bu haber 10 Kasım 2016 - 14:28 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Rüzgarın; Marmara’nın doğusu, Batı Akdeniz, Doğu Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu’nun doğusu ile Orta Karadeniz’de güney yönlerden kuvvetli (30-60 Km/sa) eseceği tahmin ediliyor.

Sabah ve gece saatlerinde Doğu Anadolu’da sis ve pus ile birlikte Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusunda buzlanma ve don bekleniyor.

Batı kesimlerde sıcaklıklarda yağışla birlikte 3 ila 7 derecelik düşüş bekleniyor.

Cuma günü batı kesimlerde yağışlı hava hakim. Yağışlar alanını daraltıyor. Marmara, Kıyı Ege ile Zonguldak, Bartın çevrelerinde yağış etkili olacak.

Doğu bölgelerde buzlanma ve don ile birlikte olan sis devam ediyor.

Cumartesi Marmara’nın batısında Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale ve İzmir çevrelerinde yağış beklentisi var. Ankara’da hafif bir yağmur geçişi var.

İSTANBUL’DA BUGÜN VE YARIN SAĞANAK GEÇİŞLERİ VAR
İstanbul’da bugün ve yarın aralıklı sağanak yağış geçişleri bekleniyor. Cumartesi günü çok bulutlu hava hakim.  İzmir’de bugün gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

KAR GELİYOR
Meteoroloji’nin internet sitesinden alınan hava tahmin haritasında göre, 14 Kasım Pazartesi günü, Gümüşhane, Bayburt, Erzurum, Ağrı, Kars ve Ardahan’da kar yağışı bekleniyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA