SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

MEVLÜT UYSAL’A DESTEK VERECEĞİZ

AK Parti İstanbul İl Başkanlığına yeni atanan Bayram Şenocak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’a makamında iade-i ziyarette bulundu.

MEVLÜT UYSAL’A DESTEK VERECEĞİZ
Bu haber 15 Şubat 2018 - 10:24 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Saraçhane Belediye Binasında gerçekleşen ziyaret sonrasında basın mensuplarına açıklama yapan İstanbul Büyükşehir Beldeye Başkanı Mevlüt Uysal, Büyükşehir Belediye Meclisi’nde AK Parti Grubunun başkanının kanunen AK Parti il başkanı olduğunu hatırlattı.

Göreve yeni başlayan Bayram Şenocak’ı dün makamında ziyaret ettiğini ifade eden Mevlüt Uysal, “Sayın İl Başkanımız bize iade-i ziyarete geldi. Ziyareti Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısına rast geldi. Grubumuzu da ziyaret ederek meclis üyelerimizle sohbet etme imkanı oldu. Bu hem ziyaret hem tanışma AK Parti adına yeni bir değişim, yeni bir soluk, yeni bir heyecan… Grup başkanımız olarak da o heyecanı gruba da aktaracak. İl Başkanımız Sayın Bayram Şenocak’a yeni görevinde başarılar diliyoruz” diye konuştu.

“TÜM TEŞKİLATIMIZLA BAŞKANIMIZ MEVLÜT UYSAL’A DESTEK VERECEĞİZ”

Başkan Mevlüt Uysal’ı ve İBB Meclisi AK Parti Grubunu ziyarete geldiğini belirten AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da “Yeni dönem, yeni il başkanıyız. Büyükşehir belediye meclis üyesi arkadaşlarımızla da beraber, bundan sonraki süreçte, destek anlamında yanlarımızda olduğunu bir kez daha göstermek anlamında buradaki bizim yol haritamızı konuşacağız” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA