SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

MİNİK DOSTLAR EMİN ELLERDE

Her canlının yaşam hakkına sahip çıkan ve saygı duyan Avcılar Belediyesi, Avcılar’da yaşayan sahipli ya da sahipsiz kedi ve köpekler için ‘Kuduz Aşısı’ kampanyası başlattı.

MİNİK DOSTLAR EMİN ELLERDE
Bu haber 14 Haziran 2017 - 15:29 'de eklendi.

Bu kapsamda Avcılar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğünün 15 Mayıs – 15 Temmuz tarihleri arasında başlattığı ‘Kuduz Aşısı’ kampanyası tüm hızı ile devam ediyor. Kampanya kapsamında sahipli ya da sahipsiz ayırmaksızın ilçe sınırları içerisinde yer alan tüm kedi ve köpeklere kuduz aşısı yapılıyor. 2016 yılında gerçekleştirilen kampanya sürecinde 200’ün üzerinde hayvan aşılanırken, bu yıl gerçekleştirilen kampanyada ise şimdiden 150 hayvanın aşılanması tamamlandı. Toplamda 70 sahipli kedi ve köpeğin aşısı yapılırken, 80 sokak hayvanının da Avcılar Belediyesi Veteriner Hekimleri tarafından aşılanması sağlandı.

Avcılar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğünün yapmış olduğu uygulama Avcılarlı vatandaşlar tarafından takdir toplarken, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ ye de gerçekleştirdiği hizmetlerden ötürü teşekkür edildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA