SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

MİNİK MÜZİSYENLER BÜYÜLEDİ

Büyükçekmece sanatla dolu dolu geçen bir hafta sonunu daha geride bıraktı.

MİNİK MÜZİSYENLER BÜYÜLEDİ
Bu haber 28 Mayıs 2018 - 10:50 'de eklendi.

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi’nin bağlama, yan flüt, ney, piyano, keman ve ud öğrencilerinin yılsonu mezuniyet töreni gösterileri salonları dolduran yüzlerce dinleyiciyi hayran bıraktı.

Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen dinleti ve mezuniyet töreni yüzlerce yetişkin, genç ve minik sanatçı adayını bir araya getirdi.

Miniklerin dinletisine ilgi yoğundu

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi’nden bir yıl boyunca müzik eğitimi alan kursiyerler, Bedia Muvahhit Gösteri Salonu, Suna Pekuysal Salonu ve Gazanfer Özcan Salonu’nda sahne alarak eğitimini aldıkları enstrüman ile bir dinleti sundular. Ortaya koydukları muhteşem performansla dinleyicilerini hayran bırakan müzisyenler zaman zaman ayakta alkışlandı.

Cesaret, nezaket ve zarafet…

Büyükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Adem Yazır, sahne alan müzisyenleri dinlerken cesaret, nezaket ve zarafeti bir arada gördüğünü belirterek; “Bize bu muhteşem dinletiyi sunan kursiyerlerimizi ve onlara bir yıl boyunca eğitim veren eğitmenlerini tek tek kutluyorum. İşlerinin yoğunluğu dolayısıyla aramızda olamayan Büyükçekmece Belediye Başkanımız sayın Dr. Hasan Akgün’ün hepinize sevgi ve selamlarını iletiyorum” şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA