SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

MİNİKLER AKIN ETTİ

Büyükçekmece Belediyesi Kitap Günleri etkinlikleri her kesimden yoğun ilgi görürken özellikle minik kitapseverlerin adeta akınına uğruyor.

MİNİKLER AKIN ETTİ
Bu haber 06 Ekim 2017 - 11:57 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Büyükçekmece ilçesindeki okulların öğrenciler öğretmenleri eşliğinde geldikleri kitap günlerinde hem sevdikleri çocuk kitabı yazarları ile söyleşide bir araya gelip, hem de yazarların imzalı kitaplarını edinebiliyorlar.

Miniklerin ilgisi büyük oldu

  1. Büyükçekmece Belediyesi Kitap Günleri 7’den 70’e her yaştan kitapseverinin akınına uğruyor. Özellikle minik öğrenciler beğenerek okudukları yazarlar ile kitap günlerinde buluşma fırsatını yakalıyor. Yazarların söyleşilerine katılan çocuklar, bol bol kitapta imzalatıyor.

Süleyman Bulut Atatürk’ü anlattı

En çok okunan çocuk kitabı yazarlarından Süleyman Bulut’un söyleşisine katılan minik öğrenciler, Atatürk’ün bilinmeyen yönlerini dinleme fırsatı buldular. Süleyman Bulut, bugüne kadar yazdığı 40’a yakın çocuk kitaplarını minik hayranlarına anlatırken, onlardan gelen ilginç soruları da yanıtladı.

Pandomim gösterisi ile eğlendiler

Tarihçi ve yazar Sacide Bolcan moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşi sonrasında Bulut, yüzlerce Büyükçekmeceli çocuk için kitaplarını imzaladı. Söyleşi ve imza sonrasında ise minik kitapseverler pandomim gösterisini izleyerek eğlence dolu keyifli dakikalar geçirdi.

p1810622

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA