SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

MİNİKLERİN SORULARINI YANITLADI

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Şehit Pilot Cengiz Topel İlkokulu 4. Sınıf öğrencilerinin sorusu üzerine, ”Uzman doktor iken sağlık alanında yurttaşlara hizmet ediyordum, belediye başkanı olarak bir çok alanda hizmet ediyorum” dedi.

MİNİKLERİN SORULARINI YANITLADI
Bu haber 03 Mayıs 2017 - 10:38 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Şehit Pilot Cengiz Topel İlkokulu öğrencilerinin “niçin belediye başkanı olmak istediniz?”  sorusunu yanıtlayan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu şu açıklamalarda bulundu: “Uzman doktor olarak yurttaşlarımızın sadece daha sağlıklı olabilmeleri için hizmet ediyordum ama belediye başkanı olarak bir çok alanda hizmet etme şansım vardı. Bu yüzden belediye başkanı olmak istedim. Ayrıca sizlerin yaşından itibaren de ideallerim  vardı. Belediye Başkanı olduktan sonra yurttaşlara bir çok alanda hizmet edebilmenin manevi huzurunu yaşıyorum. Bakırköy’de ve Anadolu’nun pek çok köşesindeki özellikle sosyal belediyecilik çalışmalarımızın verdiği mutluluk hiçbir şeye değişilmez. “

Öğrenciler de; Bakırköy Belediyesi Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ndeki koruyucu, önleyici ve tedavi çalışmaları ile Bakırköy’de spora, kültür-sanata ve eğitime verdikleri katkıdan dolayı Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’na teşekkür ettiler.

Başkan Kerimoğlu, ziyaretin ardından çocuklara günün anısına kitap ve kırtasiye seti hediye etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA