SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÖĞRENCİLER MORAL DEPOLADILAR

TEOG Sınavı’na girecek 8. Sınıf öğrencilerine motivasyon kahvaltısı düzenleyen Beylikdüzü Belediyesi, Yakuplu Sosyal Tesisleri’nde 564 öğrenciyi ağırladı. Başkan İmamoğlu, gençlere moral verdiği konuşmasında onlara başarılar diledi.

ÖĞRENCİLER MORAL DEPOLADILAR
Bu haber 24 Nisan 2017 - 13:32 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

İlçenin eğitim standartını yukarılara taşıyan Beylikdüzü Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (BEYGEM), başarısını motivasyon buluşmaları ile kutluyor. Bu kez TEOG Sınavı’na girecek olan 8. Sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen kahvaltıya Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da katıldı. Tam 564 öğrencinin Yakuplu Sosyal Tesisleri’nde ağırlandığı kahvaltıda gençler stres attı. BEYGEM Koordinatörü Göksel Gökçe’nin yaptığı konuşmadan sonra Başkan İmamoğlu’nun gençlere seslenişi onlara büyük moral oldu.

Başkan İmamoğlu, öğrencilerin uzun bir maratonda koştuklarını ve gelecekleri için çabaladıklarını belirterek, “Bugün atacağınız adımlar geleceğinizi netleştirecek. Başarıyı yakalamanız için sistemli bir çalışma planı yapmanız şart. Hepinizin gözlerinden ne kadar umutlu ve istekli olduğunu görebiliyorum. Emeklerinizi ve elde edeceğiniz başarıları şimdiden kutluyorum. Bugün yoğun akan günlerinize keyifli bir mola veriyoruz.”  diye konuştu. Program, müzikli eğlence ile devam etti. Gençler ise streslerini sosyalleşerek attı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA