SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

Avcılar’da Muhtarlar Günü kutlaması hafta başında başlayıp çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam etti.

MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI
Bu haber 19 Ekim 2017 - 14:37 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Avcılar Belediyesi tarafından her ay geleneksel olarak düzenlenen Muhtarlar Toplantısının Ekim ayı buluşmasında ‘Muhtarlar Günü’ kutlandı. Muhtarlar Günü dolayısıyla Pazartesi günü başlayan çeşitli etkinlik ve kutlamalar, bugün Hükümet Konağı önünde çelenk koyma törenine kadar devam etti.

Avcılar ilçesi muhtarlarının yanı sıra Sivas’tan gelen muhtarların da konuk olarak katıldığı yemekli kutlama programına, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli ve Avcılar Belediyesi Meclis üyeleri de katıldı. Muhtarlık müessesesinin öneminin konuşulduğu yemekli toplantının sonunda, katılım gösteren muhtarlara başarılı çalışmalarının devamı niteliğinde başarı plaketi verildi. Hafta boyunca Avcılar Belediyesinin çeşitli birimleri gezen Sivaslı muhtarlar, çalışanlar, birim müdürleri ve Avcılarlı muhtarlarla karşılıklı bilgi alışverişinde bulundu. 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında Hükümet Konağı önünde çelenk koyma töreni gerçekleştirilirken, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de törene katıldı.

Başkan Toprak muhtarlara hitaben yaptığı konuşmasında; “Halkın temsilcisi, yerel demokrasinin seçilmiş en küçük ve en temel birimi olan ve kamu hizmetlerinin yürütülmesinde önemli rol oynayan, yerelde çözüm ortağı muhtarlarımızın, Muhtarlar Gününü kutluyoruz. Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı topraklardan gelen Sivaslı muhtarlarımızı Avcılar’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA