SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÖZDEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AK Parti Esenyurt İlçe Başkanlığı için partide çeşitli görevlerde bulunmuş Vanlı genç iş adamı Murat Özden adaylığını açıkladı.

ÖZDEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Bu haber 08 Ağustos 2017 - 12:54 'de eklendi.

Van Kültür Evi Başkanı Ferhat Kıyak’ın sahibi olduğu The Garden Restoranda düzenlenen adaylık açıklamasında Özden hemşerileri ile bir araya geldi. Van Dernekler Federasyonu Başkanı Fevzi Donat ve Vanlı İşadamları Derneği Başkanı Fatih Hatıroğlu ile çok sayıda Vanlı STK temsilcisi ve basın mensupları katılım sağladı.
Esenyurt AK Parti İlçe Başkanlığına Aday olduğunu açıklayan Murat Özden, ” 2005  yılında mahalle başkanlığı görevi ile başladığım Kıraç teşkilatında 2006 yılında Gençlik Kolları Başkanı olarak 3 yıl görev yaptım. Yaklaşık 25 yıldır bu bölgede yaşamaktayım ve bu bölgede ticaret yapıyorum. Kıraç Beldesi, Esenyurt ile birleşmesi ardından yine kurucu ilçe Siyasi İşler Hukuk Birim Başkanlığı 1,5 yıl yürüttüm.
2009 ile 2014 yılı yerel seçimlerinde AK Parti den Belediye meclis üyeliği için aday adayı oldum.
Esenyurt ‘ta kendi firmalarımız olan Son Osmanlı Mimarlık ve Özdentaş Yapı Denetim olarak hizmet veriyoruz.
Bu bölgeyi dünden bugüne çok iyi tanıyorum. Bir-çok gelişmeyi takip ediyorum. Neticede bölgemizin hızla ilerlediğini, geliştiğini ve hızlı bir büyüme kaydettiğini görmekteyiz.
Bu gelişme süreci ile AK Partiye gönül vermiş ve Vanlı bir hemşeriniz olarak sizlerden gelen görüş öneriler ve teşkilâtımızda birlikte çalıştığım dava arkadaşlarımın tavsiyeleri doğrultusunda Esenyurt AK Parti İlçe Başkanlığına Aday olma gereği duydum.
Teşkilâtımızdan ve dostlarımızdan bu yöndeki tavsiyeler üzerine bu bayrağı taşımak ve çıtayı daha fazla yükseltmek için elimden geleni yapmaya hazırım” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA