SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

MUSTAFA NECATİ IŞIK KESİLEN PANKARTLARLA İLGİLİ ÇAREYİ BÖYLE BULDU

Ak Parti Beylikdüzü Belediye Başkan adayı Mustafa Necati Işık kesilen afişlerin ardından ‘Lütfen tarifeye uygun kesiniz’ şeklinde afişler astı. Belirli partilerin belirli pankartlarını kesen belirsiz kişilere duyurulur…

MUSTAFA NECATİ IŞIK KESİLEN PANKARTLARLA İLGİLİ ÇAREYİ BÖYLE BULDU
Bu haber 17 Şubat 2019 - 18:23 'de eklendi.

Ak Parti Beylikdüzü Belediye Başkan adayı Mustafa Necati Işık, sürekli kesilen afişlerin ardından çareyi kesilen pankartlardan minik dostlara ev yaparak buldu. Asılan afişlerin her seferinde belirli, belirsiz kişiler tarafından kesilmesinin ardından Ak Parti Beylikdüzü Belediye Başkan adayı Mustafa Necati Işık’ın bulunduğu afişlerde ‘Lütfen tarifeye uygun kesiniz’ yazısı yazıldı. Bu afişler ise vatandaşların büyük beğenisini topladı.

Belirli partilerin belirli pankartlarını kesen belirsiz kişilere duyurulur…

Sokak hayvanlarına verdiği değeri her seferinde dile getiren Işık, kesilen afişlerin sonunda çareyi minik dostlara ev yaparak buldu. Işık sosyal medyadan: ‘Sokaktaki minik dostlarımızın haklarını savunmayı yalnızca bugün değil hiçbir zaman unutmayın. Olur da bu pankartı da kesmeyi düşünürseniz, lütfen tavsiyelere uyun ve sokaktaki sahipsiz dostlarımız için korunacak yuva haline getirin’ notunu paylaştı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA