SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

NEFESLERİ KESEN YARIŞ

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından geleneksel olarak düzenlenen Ulusal Dağ Bisiklet Yarışları’nın ilk ayağı bu yıl Büyükçekmece Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti.

NEFESLERİ KESEN YARIŞ
Bu haber 03 Nisan 2017 - 10:30 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Büyük heyecan ve çekişmeye sahne olan Ulusal Dağ Bisikleti Yarışması Tepekent koruluğunda nefes kesen mücadelelere sahne oldu.

147 bisikletçi yarıştı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Büyükçekmece Belediyesi, Türkiye Bisiklet Federasyonu, Büyükçekmece Bisiklet Kulübü ve Salcano işbirliğiyle düzenlenen ve Türkiye genelinde 147 sporcunun yarıştığı Ulusal Dağ Bisiklet Yarışması Büyükçekmecelilerden de yoğun ilgi gördü.

Şampiyon olan bisikletçiler

4 kilometrelik parkurda gerçekleşen yarışmaların sonunda Master 30’da Gökhan Uzuntaş, Master 40’ta Bora Tirki, Master 50’de Alp Reşat Çapa, Yıldız A’da Esat Ceylan, Yıldız B’de Eren Baki Doğan, Yıldız Bayan’da Gülçin Arat, Genç Bayan’da İrem Özdemir, Genç Erkek’te Halil İbrahim Doğan, Büyük Bayan’da Ayşe Çakır, Büyük Erkek’te Onur Balkan rakiplerini geride bırakarak birinci oldu.

Dereceye giren bisikletçilerin madalyaları Türkiye Bisiklet Federasyonu Genel Sekreteri Mehmet Açak, Federasyon Asbaşkanı ve Salcano Yönetim Kurulu Üyesi ve eski Federasyon Başkanı Ünal Torun ve Büyükçekmece Belediyesi Spor İşleri Müdürü Namık Yüksel tarafından takdim edildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa