SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

O HIRSIZ YAKAYI ELE VERDİ

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde 60 çöp konteyneri, hırszılar tarafından çalındı. Konteynerlerin çalındığını tespit edilince, hırsızların konteynerleri sattığı hurdacıya baskın düzenlendi. Hurda dükkanında bulunan İlyas Y. ve yanında çalışan işçiler gözaltına alındı

O HIRSIZ YAKAYI ELE VERDİ
Bu haber 25 Mart 2017 - 23:13 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Esenyurt’ta son günlerde çöp konteynerlerinin çalınması üzerine Esenyurt Belediyesi ekipleri ve polis harekete geçti. 60 çöp konteyneri hırsızlar tarafından çalındığını belirleyen ekipler, çevrede bulunan güvenlik kameralarını inceledi. Yapılan inceleme sonrası hırsızların çöp konteynerlerini kamyona yükleyip kaçtıkları belirlendi.

Esenyurt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yaklaşık 6 ay izini sürdükleri hırsızların çaldıkları çöp konteynerlerini Avcılar Yeşilkent Mahallesi’nde bulunan bir hurda deposunda parçaladıklarını tespit etti. Hurda dükkanına Avcılar Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ve Avcılar ve Esenyurt Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri tarafından operasyon düzenlendi. Operasyonda 60 çöp konteynerinin işlenmek üzere parçalandığı ve kamyonlara yüklendiği belirlendi.

HURDA OLARAK 15 LİRAYA SATTILAR

Hurda dükkanında bulunan İlyas Y. ve yanında çalışan işçiler gözaltına alındı. Hırsızların piyasa değeri 600 TL olan konteynerleri hurda olarak 15 TL’ye sattıkları öğrenildi. Öte yandan hırsızlık anları ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde hırsızların yol kenarında bulunan çöp konteynerlerini soğukkanlı bir şekilde kamyonete yüklemesi dikkat çekiyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA