SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÖDÜLLERİ KADIOĞLU VERDİ

Esenyurt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Ortaokul öğrencilerinin katıldığı 3’ncü geleneksel Akıl ve Zekâ oyunları turnuvası, eğlenceli görüntülere sahne oldu.

ÖDÜLLERİ KADIOĞLU VERDİ
Bu haber 21 Ağustos 2017 - 13:59 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Ortaokul öğrencilerinin katıldığı 3’ncü geleneksel Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvası, çekişmeli müsabakalara sahne oldu. Akıl ve Zekâ oyunları ilçe birincileri, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu tarafından ödüllendirildi.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen, Esenyurt Belediyesi bilgi evleri ile etüd merkezleri öğrencilerinin yarışmacı olarak katıldığı Akıl ve Zekâ oyunları turnuvasına 515 yarışmacı katılırken, Speed Stacks oyununda ise bireysel olarak 100 yarışmacı dereceye girmek için ter döktü.

Turnuvanın final bölümüne ise Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ile eşi Rabia Kadıoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Yasemin Sarıcı Aytan ve Esenyurt AK Parti İlçe Başkanı Şenay Değer katılım sağladı.

Dereceye giren yarışmacılar ödüllerini Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Başkan Yardımcısı Yasemin Sarıca Aytan ve İlçe Başkanı Şenay Değer’in elinden aldılar.

Programda yarışmacı öğrencileri tebrik eden Başkan Necmi Kadıoğlu gençlerin başarı için teşvik edilmesi hususuna dikkat çekti.

Kadıoğlu, “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Akıl ve Zekâ oyunlarımız gençlerin zekâ gelişimleri açısından büyük önem arz ediyor. Amacımız bu projelerle gençlerin başarıya teşvik edilmesi ve geleceğe daha sağlam adımlar atmalarını sağlamaktır. Başta bu projede katkıları olan eğitimcilerimize ve çocuklarını bu turnuvalara katılmaları için teşvik eden anne ve babalara teşekkür ediyorum” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA