SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KERİMOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Bakırköy Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi ile Atatürk Spor ve Yaşam Köyü Engelliler Merkezi  Omurga Atölyesi’nde stajlarını tamamlayan öğrenciler; başta Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu olmak üzere Bakırköy Belediyesi çalışanlarına bu imkanı kendilerine verdikleri için teşekkür ettiler.

KERİMOĞLU’NA TEŞEKKÜR
Bu haber 19 Haziran 2017 - 12:54 'de eklendi.

Bakırköy Belediyesi Tıp Merkezi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ve Atatürk Spor ve Yaşam Köyü Omurga Atölyesinde staj yapan öğrenciler; meslek hayatlarıyla ilgili yararlı bilgiler edinmenin yanı sıra pratik yapma imkanını da fazlasıyla bulduklarını ifade ettiler.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “ Gerek Bakırköylüye gerekse Bakırköy dışından da gelen hastalarımıza uzman doktor, fizyoterapistler ve fizik tedavi ve rehabilitasyon teknikerleri gözetiminde ücretsiz hizmet veren fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezimiz ile engelliler merkezimiz;   hastalarımıza şifa olurken öğrencilerimize staj imkanı vermesi bizi çok mutlu ediyor. Verilen hizmet açısından Türkiye’de konusunda uzman hocalarımızda beğenisini kazanan merkezlerimizde;  stajlarını tamamlayan öğrencilerin  burada edindikleri pratik ve bilgilerden dolayı duydukları memnuniyet bizim için önemli. Tüm öğrencilerimize bundan sonraki meslek hayatlarında başarılar diliyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA