SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

OKULA DESTEK KURSLARI BAŞLADI

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi “Okula Destek ve Sınavlara Hazırlık Kursları” kayıtları başladı.

OKULA DESTEK KURSLARI BAŞLADI
Bu haber 18 Eylül 2018 - 10:22 'de eklendi.

Her branştan eğitmenin yer aldığı Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi, bu yıl da binlerce öğrenciyi hem sınava hazırlıyor hem de eğitim ve öğretim hayatında başarılı olmasına katkı sağlıyor.

Kurslar ücretsiz

Büyükçekmeceli öğrencileri 2018-2019 yeni eğitim ve öğretim yılında da yalnız bırakmayan Büyükçekmece Belediyesi, velilerden hiçbir ücret talep etmeyerek çocukları geleceğe hazırlıyor.

4-5-6 ve 7’inci sınıf öğrencilerine yılsonuna kadar Türkçe ve Matematik, 8’inci sınıflara ise Liseye Geçiş Sınavı (LGS) için Türkçe, Matematik, Fen, İngilizce ve İnkılap Tarihi dersleri veren Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi, eğitim alanında öğrencilere destek olmaya devam ediyor.

“Eğitim benim asıl işim”

Çocuklara verilen eğitimin ülkeye yapılan en büyük hizmet olduğunu belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Büyükçekmece’nin aydınlık yüzü olan çocuklarımıza destek olmak bizi mutlu ediyor. Türkiye’nin en büyük sorunlarından bir tanesi eğitimdir. Çocuklarımızın gelecekte aydınlık yolda yürümelerini istiyorsak eğitim ve öğretim konusunda her zaman onların yanında olmalıyız. Her yıl binlerce çocuğumuzu eğitim merkezlerimizde geleceğe hazırlıyoruz. Eğitim benim asıl işim. Eğitime katkıda bulunmak, çocuklarımıza aydınlık bir gelecek sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Büyükçekmece, Celaliye, Çakmaklı ve Mimarsinan’da verilen ücretsiz hazırlık kurslarına kayıt olmak isteyen öğrenciler 883 29 95 ve 883 40 00 numaralı telefonları arayabilir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA