SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

OKULLAR AÇILDI İNŞAATLAR BİTMEDİ

Milyonlarca öğrenci için ders zili çaldı. Ama bir yaz dönemi okullarda tadilat-tamirat çalışmalarını bitirmeye yetmedi. Beylikdüzü Bizimkent İlk Okulu’nda okullardaki tamirat çalışmaları hala devam ediyor

OKULLAR AÇILDI İNŞAATLAR BİTMEDİ
Bu haber 19 Eylül 2018 - 13:46 'de eklendi.

Okullaların açılmasıyla birlikte milyonlarca öğrenci ders başı yaptı. Birçok okulun tadilat-tamirat işlemleri tamamlanırken Beylikdüzü’nde bu çalışmalar hala devam ediyor. Okula gelen öğrencileri kepçeler karşılarken, rögar kapaklarını ise banklarla kapattılar. Okulun neredeyse hiçbir tadilat çalışması tamamlanmadı.

ÖĞRENCİLERİ KEPÇELER KARŞILADI

Bir sezon boyunca tamamlanamayan okul tadilatı okulda okuyan çocukların velilerini tedirgin etti. Beylikdüzü Bizimkent İlk Okulu’nun çatısında onlarca paket tuğlalar adeta kazaya davetiye çıkartıyor. Tenefus arasında okul bahçesinde oynayan çocuklar ise tuğla yığınlarının üzerinden düştü. Düşen çocuk kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM

Daha önce Beylikdüzü Belediyesi’nin yaptığı okul tadilat-tamirat çalışmalarını bu dönemde Beylikdüzü Kaymakamlığı üstlenmişti. Iddiaya göre okullar açılmadan önce Beylikdüzü Belediyesi elimizden geleni yapalım tadilatlar bitsin önerisi getirdi. Kaymakamlık bu öneriyi kabul etmedi. Önceki meclis toplantısında ise Ak Parti Beylikdüzü Meclis Üyesi Mücahit Birinci okullardaki tadilatların okullar açılmadan biteceği ifadelerini kullanmıştı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA