SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

OKULLARI TEK TEK İNCELEDİ

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, bu yılda okulların yeni eğitim öğretim dönemine sorunsuz ve eksiksiz girmesi için seferber oldu.

OKULLARI TEK TEK İNCELEDİ
Bu haber 12 Eylül 2017 - 12:16 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Türk milli eğitimine kazandırdığı 30’un üzerinde okul nedeniyle “Okulcu Hasan” olarak tanının Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, ilçe genelindeki okulların tüm sorunları ile yakından ilgileniyor.

Okullar yeni döneme hazır

2017 – 2018 Eğitim Öğretim Yılı’nın başlamasıyla birlikte okulları gezen Başkan Akgün, okul idarecileri ile görüşerek yapılması gerekenler hakkında bilgi alıyor. 2015 – 2016 Eğitim Öğretim Yılı’nın sona ermesinin ardından ilçe genelindeki okulların eksiliklerini ve ihtiyaçlarını gideren Başkan Akgün, teknik ekibi birlikte bu okulları gezerek son kontrollerini yapıyor.

“Eğitim deyince akan sular durur” 

“Eğitim deyince akan sular durur”  ifadesini kullanan Başkan Akgün, “Her eğitim öğretim döneminde okullarımızı sık sık ziyaret ederek, okul idarecilerinden okullarımızın eksikliklerini ve ihtiyaçlarını öğrenir, yerinde tespit ederiz. Teknik ekibimiz bu eksiklikleri bir rapor haline getirir. Sömestr ve yaz tatillerinde de bu okulların tüm boya badana, tadilat, ek hizmet ünitesi, spor salonu, çok amaçlı salon gibi ihtiyaçlarını tamamlarız. Bu yaz tatilinde de aynı uygulamayı sürdürdük. Öğrenci ve öğretmenlerimizin yeni eğitim öğretim yılına daha sağlıklı ortamda girebilmeleri için ne gerekiyorsa onu yaptık” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa