SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BEYLİKDÜZÜ’NDE 200 ÇOCUK SÜNNET OLDU

Beylikdüzü ilçesinde yaşayan sosyal inceleme sonucu ihtiyaç sahibi olduğu belirlenmiş 200 çocuk sünnet ettirildi.

BEYLİKDÜZÜ’NDE 200 ÇOCUK SÜNNET OLDU
Bu haber 28 Eylül 2016 - 14:44 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Dini gerekliliği ve sağlık açısından büyük önemi olan sünnet, Beylikdüzü Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından anlaşmalı sağlık kurumunda yaptırıldı. Çocuklar geçirdikleri operasyonların ardından kısa bir süre sonra Yakuplu Sosyal Tesisleri’nde Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile kahvaltıda buluştu. 

Çocukların geleceğini, sağlığını ve ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutan ve çalışmalarına bu doğrultuda yön veren Beylikdüzü Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da yüzlerce çocuğu sünnet ettirdi. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nce planlanan etkinlikte toplamda 200 minik anlaşmalı sağlık kuruluşunda operasyon geçirdi. Müdürlük, yaşadıkları sürecin ardından miniklerin keyifli zaman geçirmesi, eğlenmesi ve moral depolaması için Yakuplu Sosyal Tesisleri’nde kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da katıldı.

Müzikler eşliğinde aileleriyle birlikte keyif dolu bir gün geçiren minikler Başkan Ekrem İmamoğlu’yla bol bol fotoğraf çektirdi. İmamoğlu, ailelerle tek tek selamlaşarak tebrik ve güzel temennilerini iletti. Ayrıca yeni başlayan eğitim-öğretim yılının da herkese hayırlı olmasını ve başarılarla geçmesini dileyen İmamoğlu, çocuklara hediye takdim etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa