SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÖNCELİĞİMİZ EĞİTİM

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Muratçeşme Mahallesi Erdem Beyazıt İlkokulu’nu teknik ekibiyle birlikte ziyaret etti.

ÖNCELİĞİMİZ EĞİTİM
Bu haber 14 Ekim 2016 - 11:09 'de eklendi.

Okul müdürü Cevat Ağırbaş ile birlikte okulu gezen Başkan Akgün, okulun eksiklerini not aldı. Büyükçekmece Belediyesi tarafından yapılan 150 koltuklu çok amaçlı salonu gezen Başkan Akgün, yeni konferans salonunda konser, tiyatro, toplantı, sinema gibi bir çok faaliyetin kolaylıkla yapılabileceğini belirtti.

Laboratuvar gereçleri alınacak

Öğretmenlerle de bir araya gelen Başkan Akgün, öğretmenlerin ihtiyaç ve taleplerini dinledi. Okulun bir laboratuvara ihtiyacı olduğunu öğrenen Başkan Akgün, öğrencilerin bilimsel deneyler yapmalarını sağlayacak gereçler ve mikroskop gibi gelişmiş aletlerin bulunacağı laboratuvarın yapılması için talimat verdi.

“Eğitim önceliğimizdir”

Okuldaki öğrencilerle sohbet edip istek ve arzularını dinleyen Başkanı Akgün, “Büyükçekmece eğitim seviyesi çok yüksek bir ilçedir. Bu çıtayı daha da yükseltip çocuklarımızın daha iyi bir ortamda, daha kaliteli eğitim alabilmeleri için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Bu kapsamda ilçemizde bulunan okulların eksiklerini gideriyoruz. Eğitim bizim için her zaman önceliktir”dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA