SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

OYUN İSTER BÜTÜN ÇOCUKLAR

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu Toki Ali Duran Teknik ve Anadolu Kız Meslek Lisesi ve Yarını Aydınlat gençlik platformunun ortaklaşa düzenlediği “Oyun İster Bütün Çocuklar” adlı programa katılım sağladı.

OYUN İSTER BÜTÜN ÇOCUKLAR
Bu haber 22 Mayıs 2017 - 22:00 'de eklendi.

Toki Ali Duran Teknik ve Anadolu Kız Meslek Lisesinde düzenlenen programa Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katılım sağladı.

ANAOKULU VE KONFERANS SALONU AÇILIŞI YAPILDI

Toki Ali Duran Teknik ve Anadolu Lisesinde Esenyurt Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Yasemin Sarıca Aytan’ın isminin verildiği Anaokulu ve Toki Ali Duran Teknik ve Anadolu Kız Meslek Lisesi konferans salonu açılışı yapıldı.

Programda açılış konuşmasını yapan Toki Ali Duran Teknik ve Anadolu Kız Meslek Lisesi Müdürü Figen Üstün, “Sayın Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu’na okulumuza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendim ve öğrencilerim adına teşekkürlerimi sunuyorum ’’ dedi.

Programda daha sonra Yasemin Sarıca Aytan Anaokulu ve Toki Ali Duran Teknik ve Meslek Lisesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu gösteriler programa katılım sağlayanlara keyifli anlar yaşattı. Minik öğrencilerin renkli gösterileri ve oyunları katılımcılardan büyük alkış aldı.

Umreden gelen öğrencilerin ve Toki Ali Duran Teknik ve Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na, Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci’ye çiçek takdiminin ardından program sona erdi.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA