SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÖZEL SPORCULAR ATLETİZMDE YARIŞTI

Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen 11’inci Özel Sporcular Atletizm Yarışları’nda 2 bin özel sporcu yarıştı. Yarışmada renkli görüntüler ortaya çıktı.

ÖZEL SPORCULAR ATLETİZMDE YARIŞTI
Bu haber 05 Mayıs 2017 - 11:41 'de eklendi.

Üsküdar Belediyesi 11’inci Özel Sporcular Atletizm Yarışları, 2 bin özel sporcunun katılımıyla Marmara Üniversitesi Anadolu Hisarı Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi. İstanbul’un 39 ilçesi ile 17 ilden ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden 2 bin engelli sporcunun katıldığı atletizm yarışları renkli görüntülere sahne oldu.

Özel sporcuların sosyal yönlerini ortaya çıkarmak ve hayatın farklı yönlerini keşfetmeleri amacıyla yapılan program engelli sporcuların kortej yürüyüşüyle başladı. Bando eşliğinde saygı duruşunda bulunan sporcular hep birlikte istiklal Marşı’nı okudu. İşitme engelliler için ise işaret diliyle İstiklal Marşı okundu.

11’inci Özel Sporcular Atletizm Yarışları’nda gençler; 50, 100, 200 metre kategorilerinde ve 4×100 metre kategorisinde bayrak yarışı için yarıştı. Yarışların ardından bütün katılımcı özel sporculara madalyaları verildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA