SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ÖZGÜN SİLİVRİLİLERİ COŞTURDU

56. Silivri Yoğurt Festivali kapsamında ikinci gün sahne programları göz doldurdu. Finalde sahne alan Özgün, Silivrililere muhteşem bir konser verdi.

ÖZGÜN SİLİVRİLİLERİ COŞTURDU
Bu haber 09 Temmuz 2017 - 11:40 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu
Silivri Belediyesi 56. Yoğurt Festivali 2.günü sahne programı Majör İstanbul ekibinin mini konser programıyla başladı. Beydans Grubunun halk oyunları ve Kültür Merkezinin Salsa Gösterisiyle devam eden sahne programında ilk gece olduğu gibi Yoğurt Yeme Yarışması düzenlendi. Yoğurt dolu tepside altını bulmak için çabalayan yarışmacılar, kısa sürede altını bularak yarışmayı tamamladı.

AYDİLGE ENERJİSİYLE COŞTURDU

Popüler dizilerin müziklerini yapan Pop Müzik Sanatçısı Aydilge, 56. Yoğurt Festivali’nde sahne aldı. Enerjisiyle kendine hayran bırakan Aydilge, sevilen şarkılarını Silivrililer için seslendirerek gençleri coşturdu.

ÖZGÜN: “SİLİVRİ’DE YAŞADIĞINIZ İÇİN ÇOK ŞANSLISINIZ”

Gecenin finalinde ise Pop müziğinin sevilen yorumcusu Özgün sahne aldı. Silivri’yi çok sevdiğini, konserden önce sahilde yürüdüğünü söyleyen Özgün: “Silivri’de yaşadığınız için çok şanslısınız. Denizi, çay bahçeleri, güler yüzlü insanlarıyla Silivri’yi çok sevdim” dedi. Kendisinin de bir down sendromlu çocuğu olan Özgün, sahneye çıkan Silivrili down sendromlu Umut ile yakından ilgilendi. Özgün’ün şarkılarına hep bir ağızdan eşlik eden binlerce Silivrili dev bir koro oluşturdu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa