SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

PARA KAZANMANIN PÜF NOKTASI

E-Ticaret danışmanı, eğitmen ve yazar Umut Ünlü, Küçükçekmeceli vatandaşlara internet üzerinden ticaret yaparak para kazanmanın püf noktalarını anlattı.

PARA KAZANMANIN PÜF NOKTASI
Bu haber 01 Kasım 2016 - 12:09 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Küçükçekmece Belediyesi Cennet Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen söyleşide konuşan Ünlü, dünyanın kaderinin e-ticaret ve sosyal medya sayesinde değiştiğine dikkat çekerek, sosyal medyanın ticaret üzerindeki önemine değindi.

“TÜKETİCİ E-TİCARETİ TERCİH EDİYOR”

Günümüzde zamanın artık nakit para kadar değerli olduğuna değinen Umut Ünlü, e-ticaret sayesinde tüketicinin zaman harcamadan, yorulmadan, bir tıkla istedikleri ürünlere, büyük indirimlerle sahip olabildiklerini söyledi. Bu nedenle tüketicinin e-ticareti tercih ettiğini kaydeden Ünlü, güvenilirlik konusunda tereddüt yaşayanların, bir kez internetten alışveriş yaptıktan sonra güven kazandıklarını belirtti.

“E-TİCARET SAYESİNDE BÜTÜN DÜNYA SİZİN İŞYERİNİZ”

Sosyal medyada kendi işinin patronu olup para kazanan insanların örneklerini dinleyicilerle paylaşan Ünlü, “Kullanmadıkları eşyaları satanlar var. Hatta gidiyor komşusunun kullanmadığı eşyaları da satıyor ve para kazanıyor. Kereste, çanta, hurma satanlar var. Kredi kartıyla 12 taksitle satışlar yapılıyor. E-ticaret sayesinde bütün dünya sizin işyeriniz. Bu sosyal medyalardan yapılan satışlar ünlü markaları geçmiş durumda. İnsanların artık böyle bir şansı var. İnternet ortamında herkes eşit haklara sahip oluyor. Mesela sizin içinizden de bir milyoner çıkabilir” diye konuştu. Umut Ünlü söyleşi sonunda Küçükçekmeceli vatandaşların sorularını da yanıtladı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA