SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

PERSONELE ‘BİMER’ EĞİTİMİ VERİLDİ

Küçükçekmece Belediyesi İnsan Kaynakları Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından “ Yeni Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) Portalı ” eğitimi verildi.

PERSONELE  ‘BİMER’ EĞİTİMİ VERİLDİ
Bu haber 23 Mart 2017 - 16:13 'de eklendi.

Küçükçekmece Belediyesi Çok Amaçlı Salonda, kullanıcı personele ve onay yetkisi olan müdürlere verilen eğitimde, İstanbul İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Bimer Genel Koordinatörleri Çiğdem Pekin ve Kürşat Hamza Öner dinleyicileri uygulamalı olarak bilgilendirdi. 

Eğitimde; Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) üzerinden Küçükçekmece Belediyesi’ne gelen talep, öneri ve şikâyetlerin daha hızlı cevaplandırılması ve çözülmesi için, yetkilendirilen belediye müdürlerine ve BİMER kullanıcı personeline BİMER portalı ve portala yeni eklenen yazılım hakkında bilgiler de verildi. 

BAŞBAKANLIK İLETİŞİM MERKEZİ (BİMER)

Başbakanlık İletişim Merkezi, kamu kurum ve kuruluşlarıyla iletişim kurduğu BİMER portalını yeni yazılımlar ekleyerek sürekli geliştiriyor. Yeni yazılımı ile belediyelerin tüm birimlerini sisteme dâhil eden BİMER, vatandaşa daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı hedefliyor. 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA