SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

RAMAZAN EĞLENCELERİ BOTANİK PARKI’NDA

Bakırköy Belediyesi tarafından 5.si düzenlenen “ Ramazan Eğlenceleri” bu yıl da Bakırköy Belediyesi Botanik Parkı’nda düzenlenecek.

RAMAZAN EĞLENCELERİ BOTANİK PARKI’NDA
Bu haber 16 Mayıs 2018 - 10:30 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

14 Haziran Perşembe akşamı son bulacak Ramazan Eğlencelerinde; her akşam saat 21.30’da başlamak üzere solist ya da koro konserleri yer alacak.

Bütün Bakırköylüleri, İstanbulluları ücretsiz gerçekleşecek konserlere davet eden Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, konser programının www.bakirkoy.bel.tr internet sitesinden ve belediyenin sosyal medya hesaplarından takip edilebileceği bilgisini verdi.

İFTAR YEMEĞİ BOTANİK PARKTA

Öte yandan Bakırköy Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca her akşam Bakırköy Belediyesi Botanik Parkı ve Dr. Sadi Konuk Eğitim-Araştırma Hastanesi önünde yurttaşlara iftar yemeği ikram edilecek.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu  yaptığı açıklamada şunları söyledi:”  Bu yıl Ramazan ayı boyunca Bakırköy Belediyesi Botanik Parkı ile Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde halkımıza iftar yemeği ikram edeceğiz. Metro ve metrobüs durakları  yanında da iftar yemeği dağıtımımız sürecek. Ayrıca her akşam değişik bir mahallede olmak üzere mahalle iftarlarımız da olacak. Mübarek Ramazan ayında;  ülkemizde ve yakın coğrafyamızda yaşanan acıların son bulmasını temenni ediyorum. Ramazan ayının İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA