SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Romanlardan Azmi Ekinci’ye tam destek

AK Parti Esenyurt Belediye Başkan adayı Azmi Ekinci ilçede yaşayan Roman vatandaşlarla bir araya gelerek onların isteklerini dinledi ve çözüm yolları sundu. Roman vatandaşlar da coşkulu bir şekilde karşıladıkları Azmi Ekinci’ye destek sözü verdi.

Romanlardan Azmi Ekinci’ye tam destek
Bu haber 01 Mart 2019 - 11:23 'de eklendi.

AK Parti Esenyurt Belediye Başkan adayı Azmi Ekinci ilçede yaşayan Roman vatandaşlarla Esenyurt Belediyesi Roman Kültür Evi’nde bir araya geldi. Roman vatandaşlar Ekinci’yi coşkulu bir şekilde karşılarken, Ekinci de onların sıkıntılarını ve ihtiyaçlarını not ederek, bunların çözüleceğini söyledi. Coşkulu karşılamalarından ötürü Roman vatandaşlara teşekkür
eden Azmi Ekinci, “Herkesin itiraz ettiği, herkesin karşı çıktığı dönemde Cumhurbaşkanımız Roman açılımını ortaya koydu. Cumhurbaşkanım beni buraya gönderirken bana tüm vatandaşlarımızın olduğu gibi onların da dertlerini sorunlarını dinleyeceksin. Hangi konuda desteğe ihtiyaçları varsa bütün desteği vereceksin talimatı verdi. Sizlerin bana ilettiği doğalgaz yardımı ve pazar meselesiyle ilgili notlarımı aldım. Bu konuda gerekeni yapacağız. Sizin derdiniz benim derdimdir.
Cumhurbaşkanımız sizi bana emanet etti. Ama ben de size emanetim. Sizlerin desteğini bekliyorum” dedi. Roman vatandaşlar da Azmi Ekinci’ye destek sözü verdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA