SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

KAYMAKAM SAHİLE EL ATTI

Avcılar Sahiline usülsüzce kurulan seyyar çay ocakları vatandaşlardan tepki alıyor. Yüksek sesle açılan müzikler, uygunsuz şekilde yapılan servisler rastgele kurulan çeşitli işportacılar sahili gezi ve spor alanı olmaktan çıkardı. Bu duruma tepkisiz kalmayan Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan düğmeye bastı.

KAYMAKAM SAHİLE EL ATTI
Bu haber 13 Mayıs 2017 - 12:40 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin himayesi altında olan ve denetimsiz şekilde bırakılan Avcılar Sahil şeridine kurulan usulsüz işporta tezgahlarıyla vatandaşların tepkisine yol açtı.

Gelen şikayetler doğrultusunda Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan zabıta ekipleri ile birlikte sahili denetledi. Kaymakam Doğan Sahilin güvenliği ve düzenli kullanılması için gereken kontrollerin ve denetimlerin yapılmasının devam edeceğini belirtirken; Avcılar sahilde usülsüz açılan çay ocakları, balon ve şişeye atış yapma gibi çevre kirliliği dahil gayri kanuni olaylar, rastgele kurulmuş çeşitli işportacılar olmasını engellemek için tebdili kıyafetle yaptığımız denetlemelerden sonra İbb zabıta ve Avcılar Belediye zabıtası ve polislerimizle müdahalede bulunarak vatandaşımız güvenle sahilde dinlenmelerini sağlıyoruz. Sahilin güvenli ve düzenli kullanılması için gereken kontrol ve denetlemem devam edecektir. Avcılar sahili sorunlu ve sorumsuz serserilerin yeri değil. Sorumlu ve seviyeli ailelelerin dinlenme gezi ve spor yeri olmalıdır” şeklinde konuştu.

img_1272

img_1275

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA