SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SAHNE RÜYA GİBİ OLACAK

Beylikdüzü’nde kültür sanat adına hizmet veren alanlar yenileniyor. Açıldığı günden bu yana birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Beylikdüzü Belediyesi Gürpınar Aşık Veysel Sahnesi baştan aşağı değişiyor. Havalandırmadan akustiğine kadar tamamen restore edilecek sahnenin, yeni imajıyla Aralık ayında hizmet vermeye başlaması planlanıyor. 

SAHNE RÜYA GİBİ OLACAK
Bu haber 25 Ekim 2016 - 11:47 'de eklendi.

Bu yıl daha iyi hizmet adına yenilenmeye başlayan Beylikdüzü Kültür Merkezi’nin ardından 2015 yılının Mart ayında Beylikdüzü’nde hizmete açılan Gürpınar Aşık Veysel Sahnesi de tadilata girdi. Ülkeye sanatçı kazandırmak amacıyla Avrupa Yakası’nın ilk Güzel Sanatları Lisesi olarak Beylikdüzü’ne yapılan Gürpınar Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi’nin içerisinde yer alan sahne, bu güne kadar birçok sanatçının performansına ve etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Sanat ve sanatçıya verdiği özenle göz önünde olan Beylikdüzü’nde vatandaşa daha konforlu ve daha ferah bir ortam sağlamak amacıyla baştan aşağıya revize edilecek olan Beylikdüzü Belediyesi Aşık Veysel Sahnesi’nin seyirci kapasitesi 300 kişiye çıkarılacak. Havalandırma sisteminin de tamamen yenileneceği sahneye yapılacak olan özel akustik sistemiyle de keyifli seyirlere sahne olacak olan ve eski adıyla Gürpınar Kültür Merkezi olarak bilinen mekanın Aralık ayında hizmete açılması planlanıyor. 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA