SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ŞAMPİYON MEKTEBİM’DEN

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Söz KonuSu Olunca” temalı kompozisyon, şiir, fotoğraf, afiş-slogan ve karikatür yarışması sonuçlandı.

ŞAMPİYON MEKTEBİM’DEN
Bu haber 29 Mart 2017 - 15:01 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

İstanbul genelinde resmi ve özel tüm ortaokul ve lise öğrencilerinin katılımına açık olan yarışmaya Mektebim Coğrafya Bölümü tarafından katılım sağlandı. Coğrafya Öğretmeni Neslihan Kırtay danışmanlığında yarışmada yer alan Mektebim Bahçeşehir Anadolu Lisesi öğrencilerinden Lise Fotoğraf Kategorisinde 9-B sınıfı öğrencisi Baran Can Kaçar birinci oldu. 10-B sınıfı öğrencisi Enes Bikliç Lise Afiş/Slogan kategorisinde dördüncü, 10-C sınıfı öğrencisi Zeynep Eygi Tamer ise beşincilik elde etti.

Yarışmada yer alan Mektebim Bahçeşehir Anadolu Lisesi öğrencilerinden Kardelen Resuloğlu’nun eseri Fotoğraf,  Nurşah Doğan, Dilara Ateş, Kaan Erdoğan, Merve Kavrut, Eren Şeko’nun eseri de Afiş-Slogan kategorisinde “Yayınlanmaya Değer” eserler arasında yer aldı. İSKİ Genel Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ödül töreninde öğrencilere ödüllerini İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan takdim etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA