SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ŞAMPİYONLAR YURDA DÖNDÜ

ABD’de düzenlenen 17. Dünya Polis ve İtfaiye Olimpiyatları’nda (WPFG) ‘Dünya Ultimate (En Sıkı) İtfaiyeci’ ödülünü kazanan İstanbul İtfaiyesi, Atatürk Havalimanı’nda çiçeklerle karşılandı.

ŞAMPİYONLAR YURDA DÖNDÜ
Bu haber 20 Ağustos 2017 - 14:48 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Amerika Birleşik Devletleri’nde 65 ülkeden 10 binin üzerinde sporcunun katıldığı 17. Dünya Polis ve İtfaiye Olimpiyatları’nda (WPFG) İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İtfaiyesi ‘Dünya Ultimate (En Sıkı) İtfaiyeci’ ödülünü kazanan İstanbul İtfaiyesi Ekibi İstanbul’a döndü.

Los Angeles’ta düzenlenen organizasyonda Dünya Şampiyonu olan İtfaiyeciler, Atatürk Havalimanı’nda İBB İtfaiye Daire Başkanlığı ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü 153 Beyazmasa Ekipleri tarafından çiçeklerle karşılandı. Başarılı itfaiyecileri karşılamaya aileleri ve birim arkadaşları da geldi.

İstanbul İtfaiyesi Ultimate Takımı, Los Angeles’ta düzenlenen 2017 Polis ve İtfaiye Oyunları’nda +35 yaş kategorisinde takım halinde tüm rakiplerini geride bırakıp dünya şampiyonu olarak altın madalya kazandı. 12 altın, 11 gümüş ve 9 bronz toplamda 32 madalya kazanan Şampiyon İtfaiyecilerin havalimanındaki sevinci görülmeye değerdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA