SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ŞAMPİYONLUĞU BİRLİKTE KUTLADILAR

Avcılar Belediyespor yönetimi, bu sezon U 16, U 17 ve U 19 A Liginde elde ettiği şampiyonluk kupalarıyla birlikte Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benliye bu akşam çıkarma yaptı.

ŞAMPİYONLUĞU BİRLİKTE KUTLADILAR
Bu haber 28 Nisan 2017 - 0:28 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Yönetim kurulunun tam kadro halinde katıldığı ziyarete şampiyon olan yaş gruplarının sporcuları ile birlikte teknik kadro ve Avcılar Gençlik Tribün liderleri de katıldı. Sarı Siyahlılara sıcak bir karşılama yapan Dr. Benli kurmaylarıyla birlikte Avcılar Belediyespor’un şampiyon sporcularını en iyi şekilde ağırladı.

Sporcuları elde ettiği başarılar nedeniyle kutlayarak başarılarının devamını dileyen Dr. Benli, “Sizlerle büyük gurur duyuyorum. Ayrıca bu gençlere sahip çıkan yönetime ve teknik heyete de teşekkür ediyorum. Bizler belediye olarak her zaman sporun, sanatın ve eğitimin yanında olmaya devam edeceğiz. Her ne kadar şampiyonluklar önemli olsa da bizler için sizlerin oyunun ahlak ve etik değerlerine bağlı olmanız daha da önem taşımaktadır. Bizim için öncelikle ahlaki değerler gelmeli. Rakibimize saygı duymalı, kazanmanın ve kaybetmenin erdemini en iyi şekilde yaşamalı, sporun sonuçta bir eğlence olduğunu unutmadan mücadele etmeliyiz. Bizim için rakibinize göstereceğiniz saygı, sporun ruhuna uygun hareketler sergilemeniz şampiyonluklardan daha çok kıymet taşımaktadır. Doğru, dürüst ve çalışkan sporcular olmanız bizler için en büyük gurur kaynağı olacaktır. Bizler sizin başarılarınızdan çok gayretinizi görmek istiyoruz. İşin ahlaki tarafı da çok önemli diye düşünüyorum.” diye konuştu.

İskender KORDU

 

img_1527 img_1528

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA