SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SANAT SOKAĞA TAŞINDI

Kültür ve Sanatın Başkenti Bakırköy’de sanatseverler sokakta sanatla buluştu.

SANAT SOKAĞA TAŞINDI
Bu haber 22 Mayıs 2017 - 22:18 'de eklendi.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun himayesinde, Bakırköy Belediyesi, Bakırköylü Sanatçılar Derneği ve Bakırköy’de faaliyet gösteren özel sanat galerilerinin iş birliği ile ‘Bakırköy Sanat Şenliği’ düzenlendi.         Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen etkinlik Bakırköylülerin sanata olan ilgisini artırmayı hedefliyor.

Sanatı sokağa taşıyarak sanatseverlerle buluşturan sanatçılar, resim, heykel, geleneksel sanatlar ve müzik gibi zengin bir yelpazede halkla buluştu.

Gün boyu süren etkinlik sanat evlerinin ve sanatçıların açık hava sergisine dönüşürken sanatçılar sergiledikleri canlı performanslar ve katılımcılara verdikleri bilgilerle katılımcıları sanata teşvik etti.

Özel olarak ayrılan bir alanda çocukların da serbest bir şekilde etkinliğe katılımını sağlayan şenlik sanatçıların eserleri sergileme ve satmalarına da imkan sağladı.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da sanata ve sanatçıya her türlü desteği vermeye devam edeceklerini açıkladı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA