SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Sancaktepe’de duygulandıran bilim şenliği

Öğrencilerin birbirinden farklı buluşlarının sergilendiği 5’inci Sancaktepe Bilim Şenliği yapıldı. Bilim Şenliği’ne epilepsi hastası annesi için yaptığı projeyle katılan bir öğrenci, görenleri duygulandırdı.

Sancaktepe’de duygulandıran bilim şenliği
Bu haber 28 Nisan 2018 - 11:20 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Bu yıl 5’incisi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Külliyesi’nde gerçekleşen Bilim Şenliği’nin açılışında konuşan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Belediye olarak eğitime yönelik birçok projeyi hayata geçirdiklerini belirterek, Bugün genç mucitlerimizin yeteneklerini görmüş olacağız. Diyoruz ki genç bilim adamları olsunlar. Ülkemize devletimize, dünya insanlarına hayırlı hizmetlere vesile olsunlar. Tüm gençlerimizi kutluyorum. Gelecek gençlerin olsun” dedi.

Bilim şenliğine yaptığı projesiyle katılan bir öğrenci epilepsi hastası annesi için yaptığı projeyi tanıttı. Annesinin zaman zaman bayıldığını belirterek, cam silerken düşmemesi için yaptığı düzenekle annesinin cama çıkmadan silmesini sağlayacak bir proje ürettiğini söyledi. Annesi için yaptığı projeyle görenleri duygulandıran öğrenci, buluşunun detaylarını anlattı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA