SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SEÇKİN PİRİLER MAHKEMEYE BAŞVURDU

Seçkin Piriler, Kaan Tangöze’yle evliliğinden dünyaya gelen iki çocuğunun miras haklarının korunması için mahkemeye başvurdu

SEÇKİN PİRİLER MAHKEMEYE BAŞVURDU
Bu haber 12 Aralık 2016 - 12:11 'de eklendi.

DUMAN grubunun solisti Kaan Tangöze eşi Seçkin Piriler‘i Kıvılcım Ural ile aldatmıştı. Seçkin Pieriler de 6 yıllık evliliğini 11 Mart’ta resmi olarak noktalamıştı. Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze arasında çocuklarının miras hakkı için bir dava olduğu ortaya çıktı.

Seçkin Piriler, 2.5 yaşındaki Volkan ve 6 yaşındaki Hakan adlı oğullarının miras haklarının korunması için mahkemeye gitti.

Seçkin Piriler’in avukatı, Bodrum’un Gökçebel köyünde bulunan 550 bin lira değerindeki dubleks taşınmazın dörtte birer hissesinin müvekkilinin iki oğluna ait olduğunu belirterek, bu hisselerin çocuklar adına kayıt edildiğini mahkemeye bildirdi.

Avukatın talebi üzerine mahkeme de Türk Medeni Kanunu’nun 353’üncü maddesi uyarınca iki çocuğun mal varlığının korunması için defter tutulmasına karar verdi. Mahkeme, çocuklar hakkında bildirilen mal varlıkları hakkında bir değişiklik olmazsa yılda bir defa velisi tarafından mahkemeye rapor verilmesini de karara bağladı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA