SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SEDA SAYAN’DAN BEKLENEN AÇIKLAMA

Seda Sayan, 6 yıldır birlikte olduğu Erkan Çelik’le ilişkisini noktaladığı yönündeki haberleri, basın merkezlerine gönderdiği yazılı açıklamayla doğruladı

SEDA SAYAN’DAN BEKLENEN AÇIKLAMA
Bu haber 11 Mart 2017 - 10:42 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Ani bir kararla sevgilisi Erkan Çelik’le ilişkisini noktalayan ve yaklaşık 1 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabını kapatan Seda Sayan, yaptığı yazılı açıklamayla da ilişkilerini noktalandırdıklarını duyurdu.

‘YOĞUN İŞ TEMPOSU VE GEÇEN ZAMAN’ GEREKÇE GÖSTERİLDİ
Seda Sayan, yoğun iş hayatı ve geçen zamanın ilişkiyi tükettiğini, bu nedenle ayrılık kararı aldıklarını belirtti.

“YAPIMCILARIMIZI DEĞİŞTİRME GEREĞİ DUYMADIK”
Seda Sayan açıklamasında şöyle dedi: “Söz yazarı Erkan Çelik ile sevgi, saygı ve sadakat çerçevesinde devam eden beraberliğimizde aşkı, dostluğu ve iş arkadaşlığını hepinizin gözleri önünde yaşadık. Hayatın yüklerini beraber omuzlayıp büyük emeklerle var ettiğimiz bu ilişkide, gerek yoğun iş hayatlarımızın gerekse 6 yıllık beraberliğin getirmiş olduğu yorgunlukla maalesef ilişkimizi tüketme noktasına geldik. Bu sebeple ayrılığın bizler açısından yapılacak en doğru tercih olduğuna karar verdik. Bu ayrılık elbette ki sadece aramızdaki aşk ilişkisi ile sınırlı kalacaktır. İş arkadaşlığımız ve dostluğumuz bakidir. Öyle ki Erkan Bey ile yapımcılarımızı değiştirme gereği bile hissetmedik. Tüm bu süreçte birbirimize verdiğimiz kıymet hiç eksilmemiş hatta artmıştır. Bundan sonrası için birbirimizin mutluluğundan başka bir temennimiz olamaz.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA