SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ŞEHİR TİYATROLARI MEHMETÇİK’İN YANINDA

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, canı pahasına ülkemizin sınırlarını koruyan askerimizle kucaklaşmak için Hatay’a gitti.

ŞEHİR TİYATROLARI MEHMETÇİK’İN YANINDA
Bu haber 03 Mart 2018 - 10:32 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

İçinde yaşadığı toplumun ayrılmaz bir parçası olduğunun bilincinde olan Şehir Tiyatroları, iyi gününde de kötü gününde de milletimizin yanında.

Kahraman askerlerimizin zaferi ve Afrin Zeytin Dalı Operasyonu sayesinde sınırlarımızda barışın ve huzurun kalıcı olarak kurulmasını arzu eden Şehir Tiyatroları, bölgedeki asker ailelerine ve yöre halkına manevi destek için iki oyunu sahneye koyacak. 5 Mart 2018 tarihinde Hatay’da “Komik-i Şehir Naşit Bey”, 6 Mart 2018 tarihinde de İskenderun’da “Hisse-i Şayia” oyunları sahnelenecek. 115 kişilik turne ekibinde yönetim, sanatçı ve teknik ekip yer alıyor.

Şehir Tiyatroları turne ekibi, 5 Mart 2018 Pazartesi günü askerî karargâh ziyareti yaptıktan sonra akşam saat 20.00’de “Komik-i Şehir Naşit Bey” oyununu Antakya Kültür Merkezi’nde sahneleyecek. 6 Mart 2018 Salı günü saat 20.00’de de İskenderun Teknik Üniversitesi Salonu’nda “Hisse-i Şayia” oyunu sahnelenecek.

Şehir Tiyatroları tarafından bölgedeki asker ailelerine ve yöre halkına manevi destek için sahneye konulacak oyunların detaylarına aşağıdaki linkleri kullanarak ulaşabilirsiniz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA