SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ŞERİF ATEŞ ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI

CHP Avcılar Belediye Başkan aday adayı Şerif Ateş çalışmalarını emin adımlarla sürdürüyor. Bugün CHP gurup toplantısında genel başkanı ile bir araya gelen Ateş, ayrıca CHP’nin önde gelen milletvekilleriyle bir dizi istişarelerde bulundu.

ŞERİF ATEŞ ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI
Bu haber 14 Kasım 2018 - 0:11 'de eklendi.

CHP Avcılar Belediye Başkan aday adayı Şerif Ateş Ankara’da önemli temaslarda bulundu.  Ateş, görüşmelerin oldukça verimli ve anlamlı geçtiğini ifade ederken, Avcılar’la ilgili gelişmeleri yetkili Milletvekilleriyle paylaştığını, sürecin sağlıklı yönetilmesi için fikir alışverişinde bulunduğunu belirtti.

CHP Genel Merkezini ziyaret eden Şerif Ateş daha sonra grup toplantısında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşması dinledi. Ateş ve beraberindeki ekip daha sonra genel başkan yardımcıları ve milletvekilleriyle görüşmeler yaptı. Gökhan Zeybek, Özgür Karabat, Veli Ağbaba, Erdoğan Toprak, Seyit Torun, Oğuz Kaan Salıcı, Yüksel Mansur Kılınç, Aykut Erdoğdu gibi çok sayıda milletvekili ile bir araya gelen Ateş, “Avcılar’ı yönetmeye talip olduğumu parti büyüklerimize ilettim. Çok memnuniyet verici ziyaretler oldu’ dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA