SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SESSİZ DOSTLAR UNUTULMADI

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla Küçükçekmeceli öğrenciler, Küçükçekmece Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

SESSİZ DOSTLAR UNUTULMADI
Bu haber 05 Ekim 2017 - 12:07 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Bu anlamlı günde sessiz dostlarını unutmayan öğrenciler, yaşıtlarına ve ebeveynlere “ Hayvanlara Sahip Çıkalım” mesajı verdi.

Anaokulu ve ilkokul öğrencileri, barınaktaki kedi ve köpeklerle bir araya gelerek, barınak yetkililerinden hayvanlarla ilgili bilgi aldı. Gelecek nesillere hayvan sevgisini aşılama amacıyla yapılan ziyarette, öğrenciler keyifli zaman geçirdi.

“ONLARA ZARAR VERMEMELİYİZ”

Hayvanların hakları olduğunu ifade eden 4. sınıf öğrencisi Ezgi Eren, “ Sadece bir gün değil her gün hayvanlara iyi davranmalıyız. Ben hayvanları çok seviyorum. Onlar da birer canlı. Bize zarar verilse biz ne hissederdik düşüncesiyle onlara yaklaşmalıyız. Onlara bir kap su ve yemek koymayı ihmal etmeyelim” diye konuştu.

“HAYVANLARI MUTLU ETMEK ÇOK KOLAY”

Hayvanlara olan sevgisini dile getiren Mehmet Emin Ünaldı ise, hayvanlara sahip çıkılması gerektiğini ifade ederek, onları mutlu etmek için bir kap su ve mamanın yeterli olduğunu ifade etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA