SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SEVGİ İLE BÜYÜYECEKLER

Avcılar Belediyesi, 21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle Tahtakale Mahallesi Ispartakule Bulvarı sonunda Fidan Dikim Etkinliği gerçekleştirdi. 

SEVGİ İLE BÜYÜYECEKLER
Bu haber 24 Mart 2017 - 15:07 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Tahtakale Mahallesi Ispartakule Bulvarı sonunda gerçekleşen etkinliğe çok sayıda Avcılarlı vatandaş katıldı. Avcılar Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünün düzenlediği etkinlikte fıstık çamı ve leylendi fidanları dikildi. Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’nin de katıldığı etkinliğe Muhtarlar, Avcılar Belediyesi Kent Enstitüsü Çocuk Kulüpleri öğrencileri ve çok sayıda Avcılarlı vatandaş katıldı.

Çocuk Kulübü öğrencileri elleri ile fidan dikmenin mutluluğunu yaşarken, çocuklarla beraber fidan diken Başkanı Dr. Toprak; “Doğanın akciğerleri olan ormanlarımız, geleceğe bırakılacak en önemli mirastır. Bugün geleceğimizin aydınlık yüzlü çocukları ile beraber fidan dikmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Avcılar çocukları Çocuk Kulüplerimizde cinsiyet eşitliği temellerinde eğitim alırken, doğayı ve canlıları da sevmeyi öğreniyorlar, bilimin ışığında eğitim alıyorlar. Bu fidanlarımızı da çocuklarımız gibi sevgi ile büyüteceğiz. Eminim çocuklarımız da gelecekte, ağaca dönüşecek bu fidanlarımıza bizden öğrendikleri gibi sevgi ile bakacaklar” dedi.

4

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA