SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SEVGİ ÖRÜYORLAR

Küçükçekmeceli kadınlar, Küçükçekmece Belediyesi öncülüğünde ‘Sevgimizi Ellerimizle Örüyoruz’ adlı örnek bir projeye imza attı.

SEVGİ ÖRÜYORLAR
Bu haber 18 Şubat 2017 - 11:10 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Sevgimizi Ellerimizle Örüyoruz’ projesi kapsamında Armoni Park AVM’de kurulan örgü evindeki gönüllü kadınlar, ihtiyaç sahibi çocuklar için atkı, bere ve eldiven örerek, örnek teşkil ediyor. Projeye Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’in eşi Nilgün Karadeniz’de destek verdi.

  “İYİLİĞİN PARÇASI OLAN TÜM KADINLARA TEŞEKKÜRLER”

 Armoni Park AVM’de kurulan örgü evi standını ziyaret eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, yardıma muhtaç çocuklar için yapılan projeye katılım sağlayan kadınlara teşekkür ederek, “Küçükçekmece Belediyesi olarak, fedakar hanımefendilere bizi bu projede yalnız bırakmadıkları için şükranlarımı sunuyorum. İyiliğin önemli bir öznesi oldular. İlmek ilmek atkı, bere, eldiven örerken, aynı zamanda sevgi ve merhamet için de ilmek atıyorlar. Tüm kadınlarımıza samimiyetleri, yardım ve şefkat duyguları için teşekkür ediyorum. Sevgisini elleriyle örmek isteyen tüm vatandaşlarımızı, örgü evimize bekliyoruz” diye konuştu.

  VATANDAŞLARDAN BÜYÜK İLGİ

 Proje AVM’ye alışveriş için gelen vatandaşlardan da büyük ilgi görüyor. Projeye destek veren Suzan Uzunçayır isimli vatandaş, “AVM’de gezerken, örgü evi standını gördüm. Böyle bir projeye kayıtsız kalamadım. Şiş ve yünümü alıp, bende örmeye başladım. Çok güzel bir proje. Emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

 EL EMEĞİ ÜRÜNLER, İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARA GÖNDERİLECEK

 Projeye destek vermek isteyen vatandaşlar, Küçükçekmece’de bulunan 10 Bilgi Evi’nden herhangi birine gelerek orada örgü örebilir, evlerinde işyerlerinde ördüğü örgüleri de ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için ilçedeki Bilgi Evleri’ne teslim edebilecek. Örgüler daha sonra Türkiye’nin dört bir yanındaki 4-12 yaş arası yardıma muhtaç çocuklara ulaştırılacak.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA