SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SEVİNÇ VE HÜZÜN BİR ARADA

Çatalca Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencilerini önceki gün okul bahçesinde düzenlenen “Veda Şöleni” ile uğurladı. Törende öğrenciler, keplerini havaya atarak mezun olmanın sevincini yaşadı.

SEVİNÇ VE HÜZÜN BİR ARADA
Bu haber 29 Mayıs 2017 - 12:56 'de eklendi.

Okul bahçesinde gerçekleşen mezuniyet törenine Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel yanı sıra Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara son görevini Çatalca Anadolu Lisesi’nde yaparak emekli olan eşi Nurhan Kara ile birlikte katıldı. Törende öğrencileri diğer okulların müdürlerinin yanı sıra, okul aile birliği yöneticileri ile çok sayıda öğrenci velisi de yalnız bırakmadı.

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı sonunda Çatalca Anadolu Lisesi’ndeki törende, okul ve YGS birincilerine ödül verildi. Mezuniyet kıyafetlerini giyen öğrencilerin isimleri tek tek okunarak tören alanına davet edildi. Sevinç ve hüznün bir arada yaşandığı törende Başkan Cem Kara ve eski öğretmenleri Nurhan Kara ile bol bol hatıra fotoğrafı çekilen öğrenciler müzikler eşliğinde hep birlikte eğlendi. Tören öğrencilerin keplerini havaya atmasıyla son buldu

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA