SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ŞEVVAL SAM TÜRKÜSÜNÜ ŞEHİT BEDİRHAN BEBEK İÇİN SÖYLEDİ

19.  Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde Şevval Sam Büyükçekmeceli hayranlarıyla buluştu. Binlerce seveni ile buluşan Şevval Sam, geçtiğimiz günlerde terör örgütü PKK tarafından kurulan hain pusuda şehit olan Nurcan Anne ve 11 aylık Bedirhan Bebek için Memik Oğlan türküsünü seslendirdi. 

ŞEVVAL SAM TÜRKÜSÜNÜ ŞEHİT BEDİRHAN BEBEK İÇİN SÖYLEDİ
Bu haber 04 Ağustos 2018 - 12:46 'de eklendi.

19. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde Şevval Sam Büyükçekmeceli hayranlarıyla buluştu. Binlerce seveni ile buluşan Şevval Sam karşılaştığı ilgi karşısında göz yaşlarını tutamadı. Büyükçekmeceliler zaman zaman sanatçının sevilen şarkılarına eşlik ettiler. Duygusal anların yaşandığı konserde Şevval Sam,  geçtiğimiz günlerde hain pusuda şehit olan Nurcan Anne ve 11 aylık Bedirhan bebek için Memik Oğlan türküsünü söyledi.

“Çocuklara uzanan eller kırılsın”

Şevval Sam; “Her türlü terörü, her türlü ayrımcılığı, her türlü art niyeti, her türlü birlikteliğe zarar veren insanı bütün kalbimle kınıyorum” diyerek terörü kınadı.

Şevval Sam’ı duyarlılığından ötürü kutlayan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Öncelikle size teşekkür ediyorum insan olanın kalbine hitap ettiniz. Bütün terörü lanetliyoruz. Hani bir söz var ya kıymayın çocuklara diye. Çocuklara uzanan eller kırılsın. Çocukları hunharca katleden kim varsa, ne varsa hepsini lanetliyoruz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA