SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SİBEL CAN RESSAM OLDU

Resme olan düşkünlüğüyle bilinen ünlü şarkıcı, iki adet tablosuna da sahip olduğu ressam Devrim Erbil’den bu kış resim dersi almaya başlayacak

SİBEL CAN RESSAM OLDU
Bu haber 25 Ağustos 2016 - 10:54 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Sibel Can, yaşayan en büyük Türk ressamları arasında gösterilen devlet sanatçısı Devrim Erbil’den ders almaya hazırlanıyor. Resme düşkünlüğüyle bilinen ve evinde iki adet Erbil tablosu bulunan şarkıcı, bu zevkini hobi haline getirmeye karar verdi. Yaz boyunca Ege ve Akdeniz’de sahne alan Can, Bodrum’da bulunduğu sırada Erbil’i ziyaret etti.

DEVRİM ERBİL’İN ATÖLYESİNE KATILACAK

HT Magazin’in haberine göre kendisini 16 yaşından beri tanıyan ünlü ressamın evine giden şarkıcı, ardından Erbil’in Turgutreis’te bulunan ‘Müzesini Düşleyen Resimler’ adlı sergisini gezdi. Ziyareti sırasında sanatçının teşvikiyle bu kış İstanbul’da resim atölyesine katılma kararı alan Can, usta ressamın gözetiminde yakında resim denemelerine başlayacak. Sibel Can, hayranı olduğu usta ressam Devrim Erbil’in ‘Müzesini Düşleyen Resimler’ sergisini gezdiği sırada bu fotoğrafı çektirdi. Can, Erbil’le resim sanatı üzerine sohbet ettiği bu buluşmada resim yapma kararı aldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA