SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

SIRA SÜNNETE GELDİ

Yaklaşık 500 çocuk Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun elinden cesaret sertifikalarını aldılar, Eyüp Sultan Camii’ne ziyarete gittiler.

SIRA SÜNNETE GELDİ
Bu haber 23 Mayıs 2017 - 12:34 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün organizasyonuyla Bakırköy’deki 5 özel hastanede sağlıklı ve hijyenik ortamda sünnetleri yaptırılan, geçtiğimiz hafta sünnet kıyafetlerine kavuşan yaklaşık 500 çocuk bugün de Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun elinden cesaret sertifikalarını aldılar, Eyüp Sultan Camii’ne ziyarete gittiler.

Sünnet çocuklarına yarın(Çarşamba) saat 14.00’da Bakırköy Belediyesi Botanik Parkında anılarında unutamayacakları bir sünnet şöleni de gerçekleştireceklerini ifade eden Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu şunları söyledi: “Bakırköy’deki 5 özel hastanede yaklaşık 500 çocuğumuzun randevu esasına dayanarak sağlıklı ve hijyenik ortamda sünnetlerini gerçekleştirdik. Erkekliğe ilk adımlarını atarken bizim ricamızı kırmayarak sünnetlerini gerçekleştiren özel hastanelerimize çocuklarımız adına çok teşekkür ediyorum. Geçen hafta sünnet kıyafetlerini dağıtmıştık. Bugün de cesaret sertifikalarını veriyoruz ve Eyüp Sultan Camii’ne dua etmeye uğurluyoruz. Yarın da anılarında unutamayacakları bir sünnet şöleni gerçekleştireceğiz. Çocuklarımızın Bakırköy Belediyesini büyük bir mutlulukla hatırlamalarını diliyoruz. Bakırköy’de sosyal sorumluluk projemizi gerçekleştirirken bize katkı sunan sponsor firmalara da çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar ve en önemlisi sağlık diliyorum.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA